ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 

Nasze przedsiębiorstwo PUH Klementyna Matracka trudni się produkowaniem i sprzedażą płyt warstwowych obiektów budowlanych z płyt warstwowych jak i wynajem tych obiektów.

Nasza firma działa aktywnie długi okres w produkcji materiałów budowlanych

W ofercie płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze warstwowe, płyty dachowe warstwowe.
Płyty te są często wykorzystywane do stawiania ścian, dachów jak i innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, grubości i przetłoczeń.
Nasza firma wykonuje płyty na prywatne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka specjalizuje się również w produkcji obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Mamy dostępne pawilony handlowe, stróżówki i kontenery budowlane.Każdy budynek może zostać wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas istotna, dlatego też produkujemy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem sprzedaży.