Ocieplanie domu pianką poliuretanową

Ocieplanie Pianą

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon:

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianą

Chłodna temperatura w domu podczas sezonu zimowego to nie koniecznie wina ogrzewania. Wszystkie budynki mają współczynnik przewodzenia ciepła λ od którego zależy przez jaki czas zdoła zagospodarować nagromadzone ciepło. Zdarza się tak że pomimo doskonałego instalacja grzewcza w domu niebywale szybko się wychładza spowodowane jest to słabą izolacją domu, co znacząco wpływa na poprawne ogrzewanie budynku. W celu poprawy izolacji potrzeba podjąć odpowiednie środki.

Najczęstszym sposobem jest podbijanie lokalu watą, styropianem, lub izolacja pianą poliuretanową. Ostatnia metoda jest coraz częściej stosowana w trakcie takich prac jak ocieplanie poddaszy, piwnic i ścian budynków. Ocieplenie budynku pianą poliuretanową jest wykonywane za pomocą maszyn które rozprowadzają pianę po powierzchni. Pianka przylepia się bezpośrednio do powierzchni, eliminując przy tym puste miejsca pomiędzy izolacją a powierzchnią, ja również niweluje wszelkie szczeliny przez które mogłoby uciec nagrzane powietrze. Dużą zaletą w trakcie aplikacji piany jest fakt że często na poddaszach oraz w miejscach o wielu załamaniach tradycyjne środki izolacji styropianem i watą szklaną jest problematyczna do nałożenia i nie daje odpowiedniego efektu.

Firma którą mam okazję przedstawić to PianaIzolacja, trudniąca się w docieplaniu mieszkań, biurowców, domów i budynków wymienioną wyżej metodą. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie związane z docieplaniem budynków wieloma technikami, finalnie decydując się właśnie na technikę ocieplania pianą poliuretanową.
Wykonali już wiele zrealizowanych zamówień które można sprawdzić na ich stronie internetowej. Fachowo doradzają w jaki sposób izolować, jaką piankę potrzebujemy do danej pracy, co poprawić aby skuteczność utrzymania ciepła wzrosła jeszcze bardziej. Firma poza izolacją budynków zajmuje się również usługami budowlanymi. Brali udział przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie co potwierdzają liczne referencje wystawione przez głównych wykonawców robót.