Elementy od Megares

Nity Zrywalne

Przedsiębiorstwo MEGARES specjalizuje się w produkcji i sprzedaży i dostawie elementów zgrzewczych na terenie państwa, w tym także elementy do wciskania. Oferujemy wiele produktów w tej kategorii. Odnośnie celu przeznaczenia elementy do wciskaniadzielimy na te które są wkręcane do metali, do płytek drukowanych i do tworzyw sztucznych. Wszystkie elementy do wciskania wytworzone są z wysokiej jakości materiałów. Do wytworzenia elementu do wciskania wykorzystano takie surowce jak aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana, fosforobrąz, czy też mosiądz.

Oferta elementów do wciskania zawiera elementy dystansowe, kołki gwintowane, kołki bez gwintu i nakrętki o małych wymiarach.

Zapewniamy zadowolenie z naszych towarów. Do każdego zlecenia podchodzimy z największym zaangażowaniem i służymy fachowym doradztwem. Dbamy również o bezpieczny przewóz naszych elementów do wciskania jak również logistyką. Zapewniamy bezpieczny standard pakowania Otrzymują Państwo kompleksową obsługę od początku do końca transakcji.

Zadzwoń/Napisz. Nasi konsultanci z pewnością pomogą w wyborze najkorzystniejszego produktu.