Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Śruby Megares

 

Firma MEGARES.PL to prężnie rozwijająca się marka. Megares.pl jest znana w produkcji i dystrybucji elementów zgrzewczych na krajowym rynku. Posiadamy w swojej ofercie doskonałej jakości produkty takie jak: elementy wciskane, kołki wciskane, elementy zgrzewane, elementy wykonane według rysunku, elementy złączne, nakrętki wciskane, nitonakrętki, nity zrywalne, śruby do zgrzewania. Elementy zgrzewane oferowane przez naszą firmę wytworzone są z solidnej jakości stali węglowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, żaroodpornej, różnego rodzaju metali kolorowych jak i tworzyw sztucznych.

Oferujemy wysoką jakość naszych produktów i usług, żeby spełnić takie warunki sprzedajemy towary wyłącznie od certyfikowanych firm. Oferujemy wysokie standardy pakowania i wysyłania wyrobów. Paczki wysyłane są ekspresowo, zaraz po ich skompletowaniu lub wyprodukowaniu. Dodatkowo oferujemy fachowe doradztwo techniczno-logistyczne.

Potrzebujesz nitów i innych części do łączeń? Skontaktuj się z naszym zespołem!