pizza ochota

Restauracja „Na Placu” jest wyjątkowym miejscem do spotkań towarzyskich. Jej zainteresowanie wynikło z dobrego jedzenia i wyrachowanej obsługi. Przyrządzają wyśmienite włoskie posiłki i tradycyjną polską kuchnię.
Dominuje tu jednak pizza która okolicznym klientom przypadła bardzo do gustu. Potwierdza to fakt iż w godzinach popołudniowych Restauracja często tętni życiem. Ci którzy spróbowali dań szefa kuchni chętnie tam wracają. Pizzeria Na Placu mieści się na warszawskiej dzielnicy Ochota na placu Narutowicza. Miejsce jest doskonale skomunikowany co umożliwia łatwy dojazd z każdego miejsca w Stoicy.
W ofercie Restauracji jest także organizowanie imprez okolicznościowych ochota takich jak chrzest, urodziny, spotkania towarzyskie i rodzinne, imprezy firmowe. Zapewniają miłą obsługę i bardzo dobre jedzenie i desery.
Na Placu prowadzi również usługę dostawa na telefon w obrębie całej Ochoty. Niewielki koszt, bo jedynie 3zł od zamówienia, a dostawa posiłków ochota do akademików jest całkowicie darmowa.