Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Malowanie Agregatem

 Firma MR trudni się pracami remontowo-budowlanymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, bezpyłowym szlifowaniu, podkładach na powierzchnie.
Marka została zbudowana na bazie wielu lat doświadczenia. Co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Zaznaczyć należy iż każde prace wykonywane są maszynami wiodących firm w europie. Między innymi firmy Wagner. Wszystko to wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Marka specjalizuje się w malowaniu maszynowym pomieszczeń i budynków, co pozytywnie wpływa na oszczędność czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (również w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak również bezpyłowe szlifowanie, za pomocą szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Firma działa głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.