ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Kontenery z płyt warstwowych

 

Nasz zakład PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkcją, sprzedażą i wynajmem obiektów z płyt poliuretanowych, okrytych blachą.

Nasze przedsiębiorstwo działa sprawnie od ponad 20 lat w produkcji materiałów budowlanych

Wytwarzamy wysokiej jakości produkty takie jak: pawilony handlowe, kontenery budowlane, stróżówki. Do procesu ich produkcji wykorzystywane są płyty warstwowe.
Każdy obiekt wykonany jest na stelażu stalowym i przy użyciu płyt PIR.
Budynki w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w wykładzinę PCV, okna, toalety i instalację elektryczną. Działając zgodnie z życzeniem klientów jesteśmy w stanie wyprodukować pawilony i kontenery na podstawie zamysłu zamawiającego. Poza sprzedażą budynków z płyt warstwowych oferujemy wynajem stróżówek.

 Zależy nam na dobrej współpracy, dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z profesjonalizmem najwyższej klasy. Jesteśmy producentem oferowanych obiektów z płyt warstwowych i zapewniamy o wysokiej jakości materiałach użytych przy procesie produkcji. Zajmujemy się sprzedażą/wynajmem Na terenie naszego kraju. Posiadamy spore doświadczenie w produkcji i sprzedaży obiektów z PIR.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu naszym handlowcem.